Lek.dent. Dagna Wołków-Hutnik

Ortodontka

Jest absolwentką wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, który ukończyła w 2007 roku. Od 15 lat jej głównym obszarem zainteresowań jest ortodoncja. Rozwój w tej dziedzinie rozpoczęła już podczas stażu podyplomowego. Kwalifikacje i umiejętności praktyczne doskonali na licznych kursach i konferencjach, tym samym oferując pacjentom najwyższą jakość leczenia. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

W naszej klinice zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Z troską i życzliwością podchodzi do każdego pacjenta.

We współpracy z lekarzami innych specjalności zajmuje się interdyscyplinarnym leczeniem pacjentów z wadami kostnymi, leczeniem pacjentów z zaburzeniami stawu skroniowo-żuchwowego oraz przygotowuje pacjentów do terapii protetycznej lub implantoprotetycznej.

W wolnych chwilach uwielbia rysować.

Specjalizacje:

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Proszę czekać ...