Justyna Zbańska

Lekarz dentysta – specjalista stomatologii dziecięcej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, w 2022 ukończyła specjalizację ze stomatologii dziecięcej (pedodoncji). Na swojej Alma Mater spełnia się jako nauczyciel akademicki oraz rozwija karierę naukową. Uwielbia pracę z najmłodszymi; oprócz bezstresowej atmosfery podczas wizyt dba również o ich najwyższą jakość – cały czas śledzi najnowsze rozwiązania w pedodoncji.

Interesuje się metodami endodoncji regeneracyjnej, należy do grupy badawczej, która wdraża w Polsce te nowoczesne rozwiązania. Prywatnie pasjonuje się muzyką jazzową i gospel, prowadzi aktywny tryb życia.

Specjalizacje:

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Proszę czekać ...