Zadzwoń: +48 71 321 73 77, +48 664 170 508|mdent@mdent.wroclaw.pl
Małgorzata Kujda 2018-06-23T11:58:24+00:00

Małgorzata Kujda

Lekarz dentysta

Małgorzata Kujda ukończyła studia na Wydziale Lekarsko- Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz protetyką. Stale podnosi swoje kwalifikacje na wielu kursach i szkoleniach. W roku 2014 ukończyła specjalistyczny kurs z endodoncji – Curriculum endodontyczne.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Szczególną uwagę przykłada do anatomicznej i estetycznej odbudowy zębów. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie.

Wolne chwile spędza ze swoimi psami. Jest również miłośniczką jazdy konnej. Biegle włada językiem angielskim.

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Please wait...