Dr n.med. Monika Puzio

Doktor nauk medycznych

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, wydziału Lekarsko-Stomatologicznego. W 2017 roku ukończyła specjalizację z chirurgii stomatologicznej. W 2020 roku obroniła doktorat o tematyce augmentacji dziąsła zrogowaciałego wokół implantów przed i po leczeniu implantologicznym oraz wpływu grubości tkanki miękkiej na utratę kości brzeżnej wokół implantów. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Oprócz szeroko rozumianej chirurgii jej główne pole zainteresowań to chirurgia tkanek miękkich, regeneracja kości oraz implantologia.

W naszym Centrum dr Puzio konsultuje i przyjmuje również Pacjentów borykających się z problemami periodontologicznymi, czyli z chorobami przyzębia.

Wykonuje takie zabiegi jak przeszczepy łącznko-tkankowe, pokrycia recesji, gingivoplastykę, kiretaże. Przeprowadza również ekstrakcję zębów, augmentacje (regeneracje) wyrostka zębodołowego oraz implantacje.

Jest osobą energiczną, zawsze uśmiechniętą, szybko nawiązuje kontakt z pacjentem.
Kocha góry – realizuje plan zdobycia Korony Ziemi.

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Proszę czekać ...