Sylwia Spychalska-Dymek

Lekarz dentysta – specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2007 roku rozpoczęła staż podyplomowy pod kierownictwem Antoniego Jopka w Kaliszu. W latach 2011-2015 rozwijała swój warsztat kliniczny w zakresie protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, uzyskując w 2016 roku tytuł specjalisty.
Wiedzę i unikalne zainteresowania ciągle rozwija biorąc czynny udział w kursach i szkoleniach z zakresu protetyki, implantoprotetyki i stomatologii estetycznej.

Jest lekarzem z powołania dla którego wrażliwość na ludzkie potrzeby jest priorytetem. Uważa, że dzięki pracy w zespole osiąga się najlepsze efekty lecznicze.
Jest miłośniczką dobrych książek oraz spacerów z synkiem.

Specjalizacje:

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Proszę czekać ...