Ewelina Luboń

Lekarz stomatolog

obejmuje kompleksową opieką pacjentów w każdym wieku. Specjalizuje się w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz protetyki.

Spełnia się zawodowo w dziedzinach stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyki. Obejmuje kompleksową opieką pacjentów w każdym wieku. W 1999 roku ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Od 2003 roku współpracuje z Centrum Stomatologicznym M-Dent. Regularnie podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej i endodoncji. Pacjentów powierzonych jej opiece stara się traktować jak swoich najbliższych – dba o to, by czuli się komfortowo i wychodzili z jej gabinetu zadowoleni, stawia na jakość oferowanych usług. Prywatnie jest mężatką i szczęśliwą mamą Maćka i Malwiny. Interesuje się literaturą, filmem i architekturą wnętrz.

Specjalizacje:

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Proszę czekać ...