Radosław Romanik

Lekarz dentysta

profesjonalista w dziedzinie endodoncji mikroskopowej. Z pasją podchodzi do trudnych, endodontycznych przypadków. Zajmuje się leczeniem chorób przyzębia, protetyką i implanto-protetyką.

Profesjonalista w dziedzinie endodoncji mikroskopowej. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Z pasją podchodzi do trudnych, endodontycznych przypadków, w których od 10 lat wykorzystuje najbardziej zaawansowane techniki leczenia. Do jego szczególnych zainteresowań należą periodontologia, protetyka i implanto-protetyka oraz chirurgia stomatologiczna. Swoich pacjentów obejmuje kompleksową opieką. W życiu prywatnym i zawodowym kieruje się dewizą: „Patrzeć nie znaczy widzieć”. Jest miłośnikiem jednośladów, gotowania i mocnego brzmienia. Biegle włada językiem angielski.

Specjalizacje:

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Proszę czekać ...