Magdalena Nadolna-Karpińska

Lekarz stomatolog

profesjonalistka w dziedzinie implanto-protetyki i implantologii. Z pasją zajmuje się leczeniem protetycznym i estetycznym, wykorzystując zaawansowane technologie. Tworzy kompleksowe plany leczenia i koordynuje jego przebieg. Wykonuje trudne odbudowy szczęki i żuchwy na zębach własnych i implantach.

Od 20 lat z zaangażowaniem tworzy M-Dent, koordynując pracę specjalistów. Wrocławską Akademię Medyczną ukończyła w 1992 roku. Do swoich obowiązków związanych z leczeniem protetycznym, implanto-protetycznym i stomatologią estetyczną podchodzi z niekłamaną pasją. Tworzy kompleksowe plany leczenia wraz z kosztorysem i harmonogramem, czuwając nad pracą pozostałych lekarzy. Wykonuje złożone prace protetyczne i implanto-protetyczne z wykorzystaniem najnowszych technologii Cad-Cam z podbudową tytanową lub Prettau, na łącznikach indywidualnych czy belkach, oraz korony i mosty cyrkonowe. Jej zaangażowanie w pracę zawodową potwierdzają wieloletnie szkolenia z zakresu implantologii i implanto-protetyki. Wśród nich warto wymienić choćby Curiculum Implantologiczne na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem (za którego ukończenie otrzymała Certificate in Oral Implantology) oraz Implant Dentistry Program w MPI Castellón w Hiszpanii, potwierdzony certyfikatem na Uniwersytecie Chapel Hill w North Carolina w USA. Zapytana o swoje wady i zalety odpowiada jednym słowem – perfekcjonistka. Czas wolny spędza, pracując w ogrodzie. Lubi nokturny oraz wiolonczele solo, jest uzależniona od filmu. Biegle włada językiem angielskim.

Specjalizacje:

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Proszę czekać ...