Piotr Bilski

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończył w 1995  roku. W latach 1996-2007 był pracownikiem Akademii Medycznej i Akademickiej Polikliniki Stomatologicznej we Wrocławiu. Obecnie współpracuje z Wrocławskim Uniwersytetem Medycznym.

Od 2007 r. jest specjalistą chirurgii stomatologicznej. Zawodowo i naukowo koncentruje się na tej dziedzinie stomatologii. Wykonuje zabiegi takie jak ekstrakcje zębów zatrzymanych, usuwanie ósemek (zębów mądrości), wyłuszczanie torbieli, hemisekcje, resekcje. Angażuje się w leczenie interdyscyplinarne współpracując z lekarzami rożnych specjalizacji. Wspierając leczenie ortodontyczne wykonuje kortykotomie oraz odsłonięcia zębów. Prywatnie miłośnik kina i podróży.

Specjalizacje:

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Proszę czekać ...