Zadzwoń: +48 71 321 73 77, +48 664 170 508|mdent@mdent.wroclaw.pl
Wybielanie zębów 2018-05-16T18:59:28+00:00

Wybielanie zębów

wybielanieBy zapewnić pacjentom efekt olśniewająco białego uśmiechu, stosujemy w naszej klinice dwie metody wybielania zębów. Są to niezwykle skuteczne i bezpieczne zarazem systemy wybielające.

Proponujemy wybielanie gabinetowe (lampą BEYOND) oraz nakładkowe (nocne). Przed każdym zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem stomatologiem i profesjonalny zabieg higienizacyjny – usunięcie kamienia nazębnego (scaling) oraz osadów i przebarwień (piaskowanie) dla lepszego efektu.

Wybielanie metodą BEYOND to jedna z najskuteczniejszych metod. Pełny cykl dający maksimum kosmetyki trwa około 1 godz. 15 min. Na cykl składa się przygotowanie pacjenta i trzy sesje po 15 minut naświetlania lampą BEYOND. W przypadku bardzo ciemnych lub „trudnych” grup zębowych i niezadowalającego nas efektu kosmetycznego powtarzamy cykl po dwóch tygodniach (bez dodatkowych kosztów).

Przy wybielaniu nakładkowym (nocnym) stosuje się dwie wykonane w laboratorium szyny na szczękę i żuchwę oraz 8 strzykawek żelu wybielającego.

Przy mogącej wystąpić nadwrażliwości zębów zapewniamy pacjentowi pełną opiekę.

Ceny:

  • Wybielanie gabinetowe lampą Beyond 1200 zł
  • Wybielanie nocne (nakładkowe) 800 zł

Nasi specjaliści:

Pozostałe usługi:

Zarejestruj się!

Please wait...