Wybielanie zębów

wybielanieBy zapewnić pacjentom efekt olśniewająco białego uśmiechu, stosujemy w naszej klinice dwie metody wybielania zębów. Są to niezwykle skuteczne i bezpieczne zarazem systemy wybielające.

Proponujemy wybielanie gabinetowe (lampą BEYOND) oraz nakładkowe (nocne). Przed każdym zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem stomatologiem i profesjonalny zabieg higienizacyjny – usunięcie kamienia nazębnego (scaling) oraz osadów i przebarwień (piaskowanie) dla lepszego efektu.

Wybielanie metodą BEYOND to jedna z najskuteczniejszych metod. Pełny cykl dający maksimum kosmetyki trwa około 1 godz. 15 min. Na cykl składa się przygotowanie pacjenta i trzy sesje po 15 minut naświetlania lampą BEYOND. W przypadku bardzo ciemnych lub „trudnych” grup zębowych i niezadowalającego nas efektu kosmetycznego powtarzamy cykl po dwóch tygodniach (bez dodatkowych kosztów).

Przy wybielaniu nakładkowym (nocnym) stosuje się dwie wykonane w laboratorium szyny na szczękę i żuchwę oraz 8 strzykawek żelu wybielającego.

Przy mogącej wystąpić nadwrażliwości zębów zapewniamy pacjentowi pełną opiekę.

Nasi specjaliści:

Pozostałe usługi:

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Proszę czekać ...