Natalia Lach

Lekarz dentysta

Pasjonuje się  stomatologią estetyczną oraz mikroendodoncją z wykorzystaniem najnowszych technik i materiałów. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez  aktywne uczestnictwo w konferencjach, kursach i szkoleniach stomatologicznych zwłaszcza w zakresie diagnostyki, leczenia kanałowego i protetyki,  tak aby proponować pacjentom najlepsze dla nich rozwiązania terapeutyczne.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Dzięki otwartości i miłym, spokojnym usposobieniu sprawia, że wizyta w gabinecie stomatologiczym staje się nie tyle koniecznością, ale również przyjemnością.  Jej głównym celem jest przede wszystkim zdrowie i zadowolenie pacjentów, bo „uśmiech to najpiękniejsza rzecz,  jaką może dać człowiek człowiekowi…”.
Poza stomatologią jej pasją są podróże, kolarstwo górskie MTB i nurkowanie głębinowe. Biegle włada językiem angielskim.

Specjalizacje:

Zarejestruj się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Nadolna-Karpińska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Magdalena Nadolna-Karpińska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26/17, 50 – 229 Wrocław ("M-Dent"). M-Dent przetwarza dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje pytania skierowane drogą mailową (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz M-Dentu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z pytania. Masz prawo do żądania od M-Dentu dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwia przesłanie odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej

Proszę czekać ...